Jakie są opcje binarne i jak one działają?

Jakie są opcje binarne i jak one działają?

Szukasz dobrej drodze, aby dotychczasowe zyski kapitałowe, spotykać coraz więcej przedsiębiorców do opcji binarnych. Gdy jeszcze młodym instrumentem finansowym, opcje binarne ustanowiły bardziej w ostatnich latach. Ale co dokładnie należy rozumieć pod tym pojęciem, w jaki sposób handel i na co zwracać uwagę przy szukaniu broker oszustwo?

Podsumowanie – Opcje binarne Przegląd

Opcje binarne lub opcje cyfrowe są nowe instrumenty finansowe, z którymi przedsiębiorcy mogą korzystać z obu rosnących i spadających cen. W odróżnieniu od tradycyjnych opcji Opcje binarne są już notowane, z bardzo małym kapitałem, co czyni je szczególnie interesująca dla początkujących.

Jak opcje binarne?

Określenie „binarny” już zasygnalizował prostą zasadę działania tych instrumentów handlowych. Jedną z opcji może tylko dwa stany, mianowicie „in the money” i „out of the money” – podobne do stanów cyfrowych „1” i „0”. Chodzi tylko o to, czy opcja na końcu okresu opcji (czas wygaśnięcia) pieniężnym, czy nie.

Jeśli krupier z rosnącymi cenami, więc kupuje opcję call. Z opcji put jest ustawione odpowiednio na spadek cen. W przypadku pomyślnego zakończenia transakcji, cena więc wyższy (opcja call) lub zmniejszenie (opcja put) musi zapisać jako punkt wejścia na koniec semestru.

Przedsiębiorca w handlu opcji binarnych to tylko jeden kierunek decyzji w odniesieniu do wykonywania danego składnika aktywów. Składnik ten działa jako tak zwanej wartości bazowej dla opcji binarnej. Na wykresie para forex waluty EUR / USD to wartość bazowa opcji.

Cena instrumentu bazowego na końcu okresu opcją jest więc kluczowe znaczenie przy określaniu, czy przedsiębiorca zarabia. Jeżeli przedsiębiorca poprawne w jego ocenie rynku, więc ta opcja jest na koniec okresu „w pieniądze” i zdefiniowanym zwrotu jest wypłacana przez brokera. To klasyczny handel, w zależności od operatora, zwykle pomiędzy 65% a 85% udziałów.

W przypadku utraty, wielu dostawców oferuje zwrot do 15% jako zabezpieczenie. Opcje binarne handlu jest zazwyczaj możliwe, ponieważ wkładki 10-25 euro za handel. Szczegółowy przegląd minimalnej kwoty spłaty handlowe i ceny można znaleźć w porównaniu oszustwo.net/iqoption/.

Nawet jeśli to tylko raz brzmią, jakby binarny opcje obrotu nie jest wiele do zrobienia, tak, są też dość straty, w niektórych przypadkach, że cały kapitał, to możliwe. W związku z tym, zaleca się dla początkujących, bez użycia kapitału przetestować po zakończeniu postępowania i uczynić go jako obraz binarny opcje obrotu. Działa to dobrze, na przykład z rachunku demo dla prawie wszystkich brokerów. Najlepsze brokerów znajdują się w naszym porównaniu brokera. Wystarczy wyszukać dostawców i utworzyć konto demo.

Aby skorzystać z opcji binarnych, jest zasadniczo łatwe do zrozumienia. Sprzedawca nie jest atutem, ale odpowiedni rozwój cen tego Bazowy. Tutaj przedsiębiorca decyduje, czy przyjąć opcję kupna jest wschodzącą lub opcja put ma swoją cenę spadającą instrumentu bazowego. Czy on naprawdę na koniec okresu opcji, zdobył odpowiednie dochody.

Jednak ważne jest, aby mieć dobry pośrednik w kasie, w której przedsiębiorca zabiera ze sobą dobrze i ułatwia przejście w Opcje binarne handlu za pośrednictwem rachunku demo.

Nawet jeśli operacja handlu opcje binarne jest bardzo dobra, aby zrozumieć, stojaki i spada dla wielu handlowców, powodzenia z brokerem. W porównaniu Broker, jest przydatna przegląd najlepszych. Konto demo IQ opcja ma tę sprawdzoną zwycięzcą, jeśli chodzi o opcje binarne rachunku demo. Dokładnie taki usługodawca powinien być kontrolowany, jeśli ktoś chce się uczyć w handlu opcji binarnych.